o mne

Martina Mab Junga

Objavila som, že vďaka terapiám sa môj život rýchlejšie mení. Dokážem tak spracovať témy, ktoré ma dlhší čas trápili a nedovolili mi voľne dýchať. Postupne som začala študovať rôzne terapeutické metódy. Tie som aplikovala najprv na svoju rodinu, potom priateľov a neskôr klientov. Milujem pozorovať, ako sa vďaka terapii menia ťažké a temné témy ľudských životov na radostné v ktorých prúdi život. Mám za sebou množstvo klientov, ktorý vďaka terapii rozkvitli a našli samých seba. Dokázali veľké pokroky v rôznych oblastiach svojho života. Našli radosť tam kde už neverili, že by mohla prísť.

“Môžeme mať len to, čo sami sebe dovolíme. “

Od detstva som mala silnú empatiu a telepatiu, často krát som vedela o veciach, ktoré sa diali aj keď sa o nich nehovorilo. Niekedy som vedela, že sa niečo udeje, skôr ako sa to udialo.

Za pomoc pri mojom nekončiacom štúdiu ďakujem mojim pozemským učiteľom, ako aj bytostiam ktoré nám nesmierne pomáhajú, ale nie sú voľným okom viditeľné.

Veľkou témou ktorej sa venujem, je rozvíjanie potenciálu. Každý z nás má svoje špecifické a jedinečné dary.  Rovíjaním svojho potenciálu sa dostávame bližšie k sebe a na cestu nášho životného zámeru. Vtedy kráčame s prúdom života a cítime podporu zdroja.

S mojim partnerom Igorom sme objavili hĺbkovú pocitovú komunikáciu a otvorila sa nám posvätná sexualita. Hĺbkovú partnerskú komunikáciu, trénujeme s pármi na našich seminároch a na párovej terapii. Aj vďaka tomu sú schopní znovuobjaviť vášeň vo svojich vťahoch.